Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

Cred ca acolo era vorba de Melachi, asa o cheama pe catelusa lui... altfel nu-mi pot imagina despre ce poate fi vorba :wink2:

 

 

 

Sa stii ca am reusit! I-am dat bratara la mama sa se chinuie ea cum vrea si pana la urma a reusit :shocked: dar nu ma intreba cum. chestia aia mica e facuta din 2 parti, una de suprafata si alta care e de fapt mecanismul care nu-ti permite sa largesti bratara dupa ce ai strans-o. :wink2: trebuie sa fii foarte atenta ce si cum tai.

 

THE GIF!!! OMGGGGGGG :lmao: :lmao: :lmao: *chokes*

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cred ca acolo era vorba de Melachi, asa o cheama pe catelusa lui... altfel nu-mi pot imagina despre ce poate fi vorba :wink2:

 

 

 

Sa stii ca am reusit! I-am dat bratara la mama sa se chinuie ea cum vrea si pana la urma a reusit :shocked: dar nu ma intreba cum. chestia aia mica e facuta din 2 parti, una de suprafata si alta care e de fapt mecanismul care nu-ti permite sa largesti bratara dupa ce ai strans-o. :wink2: trebuie sa fii foarte atenta ce si cum tai.

 

OMFG :roftl::roftl::roftl::roftl: THAT GIF

Link to comment
Share on other sites

OMFG :roftl::roftl::roftl::roftl: THAT GIF

 

Pana la un urmator gig sa stii ca va ramane acolo, la locul sau de onoare! :lmfao: asa, in caz ca se plimba Mika pe MFC si vede o postare de-a mea, poate se ambitioneaza sa ne includa cat mai repede in viitorul turneu ca sa vada giful disparut :dog::pinkbow:

 

edit: doamne, am uitat sa mentionez in toata fraza asta la cine ma refeream =)) nu stiam de ce mi se pare ca am scris baliverne fara sens

Edited by petra_ale
Link to comment
Share on other sites

Pana la un urmator gig sa stii ca va ramane acolo, la locul sau de onoare! :lmfao: asa, in caz ca se plimba pe MFC si vede o postare de-a mea, poate se ambitioneaza sa ne includa cat mai repede in viitorul turneu ca sa vada giful disparut :dog::pinkbow:

 

Numai eu nu stiu giful cu melachi? :tears:

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa va amuzati putin... Uitati cum am sarbatorit noi anul trecut ziua lui Mika. :D

 

dscn1067k.jpg

 

 

foarte tare :thumb_yello: credeam ca sunt singura care sarbatoreste ziua celebritatilor:roftl::roftl: Am si eu o chestie d-aia de la concertul de anul trecut, in portofel :blush-anim-cl::teehee:

Link to comment
Share on other sites

Anul asta trebuie sa facem something big de ziua lui :dance_man: Zic facem, dar se subantelege ca eu nu gatesc nici cartofi prajiti pentru ziua lui Mika :mf_rosetinted: Deci, cumparam smthing big si sarbatorim online :das:

Link to comment
Share on other sites

Anul asta trebuie sa facem something big de ziua lui :dance_man: Zic facem, dar se subantelege ca eu nu gatesc nici cartofi prajiti pentru ziua lui Mika :mf_rosetinted: Deci, cumparam smthing big si sarbatorim online :das:

 

God, presimt ca iar o sa fie gen "let's trend #HappyBirthdayMika" si nu o sa iasa nimic :roftl:. At least this is how it went last year. Deci da, eu sunt pro... doar idei sa fie :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

God, presimt ca iar o sa fie gen "let's trend #HappyBirthdayMika" si nu o sa iasa nimic :roftl:. At least this is how it went last year. Deci da, eu sunt pro... doar idei sa fie :biggrin2:

 

Vorbesti serios ca nu a ajuns trending topic anul trecut?? :shocked: :shocked: :shocked: Nuuu, chiar trebuie sa facem ceva memorabil, ca doar o data implineste "sefu" (vorba dianei :roftl: ) 28 de ani!! :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Vorbesti serios ca nu a ajuns trending topic anul trecut?? :shocked: :shocked: :shocked: Nuuu, chiar trebuie sa facem ceva memorabil, ca doar o data implineste "sefu" (vorba dianei :roftl: ) 28 de ani!! :mf_rosetinted:

 

28????!!! :shocked::shocked::blink:

OMG!!!!!

28.

stai.

ca nu procesez.

PARCA IERI AVEA 23 DE ANI :aah: cel putin atatia avea cand am inceput sa :fangurl: over him:naughty: :tears:

 

Edit : @doll_of_death, i see you think almost the same!

Link to comment
Share on other sites

28????!!! :shocked::shocked::blink:

OMG!!!!!

28.

stai.

ca nu procesez.

PARCA IERI AVEA 23 DE ANI :aah: cel putin atatia avea cand am inceput sa :fangurl: over him:naughty: :tears:

 

Edit : @doll_of_death, i see you think almost the same!

 

eu am inceput mai tarziu decat voi:blush-anim-cl: dar totusi a trecut extrem de repede:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Vorbesti serios ca nu a ajuns trending topic anul trecut?? :shocked: :shocked: :shocked: Nuuu, chiar trebuie sa facem ceva memorabil, ca doar o data implineste "sefu" (vorba dianei :roftl: ) 28 de ani!! :mf_rosetinted:

 

Mda, nu a iesit nimic :roftl: faza e ca eram aproximativ 100 de persoane care tweetuiau toate in prostie si defapt trebuie sa fim undeva over 1,000, nu neaparat sa tweetuim de 100 de ori fiecare :teehee:. DAR DA, we have to GET IT GOING anul asta. We realllllllyyyy do :mf_rosetinted:.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy