Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Woah!! E Bianca :naughty: Deci CHIAR nu ma mir, puteau sa fie si 3 milioane de oameni in piata, tot ea are cel mai incredibil appeal :teehee:

 

Genial linkul Darriah!(nu merge sa citez, nu stiu ce are:blink:) chiar si-a atins scopul si m-a amuzat rau de tot:roftl::roftl: only Mika:teehee:

 

Glad it worked girls :roftl: Yeah, our Mika.. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Si suntem primii din LUME care am auzit/vazut Elle me dit live:blush-anim-cl:Si parul parca i-a stat mult mai bine la noi decat @Balaton si Compiegne:naughty: Si primii pe anul asta care i-am vazut alunitele live si...si....:yikes::drool: (stiu:obsedata!)

 

draga mea, stii care e partea buna din asta? ca te inteleg:roftl: si eu eram in al noualea cer cand am auzit ca o sa cante Elle me Dit, pentru ca o ascultasem toata ziua, incercand sa invat macar refrenul:aah: sperand ca o s-o cante:lol3:sa fiu sincera, am crezut ca sunt mai mari sansele sa o cante pentru prima data la Compiegne, dar se pare ca Romania nu e chiar asa de ghinionista pana la urma urmei:biggrin2:

si suvita aia:teehee: doamne, numai Mika putea sa-si tranteasca o singura suvita asa pe nepusa masa:fisch:

Link to comment
Share on other sites

A fost un poster in Popcorn parca, dar inainte de concert si cu o poza asemanatoare cu cea din posterul oficial pt concertul de anul trecut, din shooting-ul ala cu bicicleta... :aah:

 

Nu stiu de ce, dar ma asteptam la asta (adica lipsa de articole). La urma urmei nu a fost concertul lui propriu, a fost un festival si el a fost doar unul din interpretii din cadrul sau.

Macar au zis ceva de Elle Me Dit, asta chiar trebuiau sa faca :kachinga:

Link to comment
Share on other sites

A fost un poster in Popcorn parca, dar inainte de concert si cu o poza asemanatoare cu cea din posterul oficial pt concertul de anul trecut, din shooting-ul ala cu bicicleta... :aah:

 

Da l-am luat si pe ala:biggrin2:dar niciodata nu e destul:teehee::roftl:si-asa pun mereu postere cu Gaga, Miley Cirus sau Twilight:aah:

Link to comment
Share on other sites

Da l-am luat si pe ala:biggrin2:dar niciodata nu e destul:teehee::roftl:si-asa pun mereu postere cu Gaga, Miley Cirus sau Twilight:aah:

 

Motivul pentru care am incetat eu sa mai cumpar revistele respective cu mult timp in urma. :mf_rosetinted: They need some refreshment for God's sake.

Link to comment
Share on other sites

Motivul pentru care am incetat eu sa mai cumpar revistele respective cu mult timp in urma. :mf_rosetinted: They need some refreshment for God's sake.

 

Daca prin refreshment intelegi concedierea intregului staff si reinventarea totala a structurii revistelor, atunci da :lmfao:

ar trebui să redactăm noi o revistă (why not online?) , că informațiile cele mai bune vin de la fani, corect? :biggrin2: asta dacă nu s-a gândit altcineva înainte...

 

Pai pana acum nu am avut mare lucru de scris.. Let's face it, pana sa inceapa noul turneu, cel mai mare eveniment a fost ca s-a tuns :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ce sa te astepti de la ignorantii astia?:sneaky2: eu am tot sperat la un poster, da' nada, niet, negatory:aah:

 

La noi n-am vazut nici macar posterul cu Hugo Boss nicaieri,voi? Si mi-as dori mai multa promovare la radio si tv ca de-aia nu stiu unii cine-i Mika!!Nu stiu dupa ce criterii se fac playlisturile la radio dar le-ar trebui si lor some refreshment :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Ca sa fie dat la radio trebuie si cerut... si nah, cred ca ar trebui sa ne ocupam noi mai mult de asta!! :D

 

Dupa accidentul lui Paloma stiu ca am tweetat la Magic FM (singurii pe care ii am pe Twitter, atata tot) ceva de genul "trebuie sa fim toti putin supportive" si au difuzat de Meeks de vreo 5 ori in ziua aia :roftl:

:roftl::roftl:

Dacă tot ai adus părul lui în discuție, aș fi curioasă să știu ce cred ceilalți fani :biggrin2:

 

Eu sunt un HUGE FAN al noului look, si mi se pare ca il prinde mult mai bine tunsoarea asta super virila decat angel curls.. omul are aproape 28 de ani, era si timpul :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Dupa accidentul lui Paloma stiu ca am tweetat la Magic FM (singurii pe care ii am pe Twitter, atata tot) ceva de genul "trebuie sa fim toti putin supportive" si au difuzat de Meeks de vreo 5 ori in ziua aia :roftl:

 

Pai da, asta e ideea! Si daca o sa fim mai multi o sa il difuzeze de N ori, asa daca nu cere nimeni, ciuciu.

 

Eu sunt un HUGE FAN al noului look, si mi se pare ca il prinde mult mai bine tunsoarea asta super virila decat angel curls.. omul are aproape 28 de ani, era si timpul :mf_rosetinted:

 

Same here!!! :wub2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl:

Dacă tot ai adus părul lui în discuție, aș fi curioasă să știu ce cred ceilalți fani :biggrin2:

 

si mie imi place:wub2:prima data cand am auzit ca s-a tuns eram un pic cam trista, eram fana mare a buclelor lui:mf_lustslow: si eram si ingrijorata de cum o sa arate fara ele:teehee: dar cand l-am vazut la Bucuresti m-am indragostit de parul lui:roftl: oh da, si suvita aia:mf_lustslow:totally unexpected:aah:

Link to comment
Share on other sites

Ca sa fie dat la radio trebuie si cerut... si nah, cred ca ar trebui sa ne ocupam noi mai mult de asta!! :D

 

Sunt de acord, doar ca acum cred ca ar trebuii sa asteptam ceva piese noi ca sa ii atacam cu requests :aah:. Din cate stiu "Elle me dit" e lansata oficial doar in Franta, deci nu prea avem ce face, nu?

Link to comment
Share on other sites

scaled.php?tn=0&server=807&filename=s4u.jpg&xsize=640&ysize=640

 

Asta am facut azi de ziua lui. :biggrin2:

 

Iata motivul pentru care si-a tras Mika suvita rosie!:naughty: Adda e vinovata!(sau clarvazatoare).So Blame It On Adda!

Edited by krysady
Link to comment
Share on other sites

Iata motivul pentru care si-a tras Mika suvita rosie!:naughty: Adda e vinovata!(sau clarvazatoare).So Blame It On Adda!

 

Blame it on the Adda who knows what to do :naughty:

 

 

Also, vroiam sa stiu, avand in vedere isteria si panica de pe MFC cauzate de 18 august.. Voi ati intrat in vreun BDay project? Sau o sa faceti ceva? Sau are we supposed to do something together, Romanian fans? :dunno: Parca anul asta as vrea sa fac mai mult decat sa tweetez hopeless toata ziua :boxed:

 

 

Edit: Mi-a venit o ideeeee :groovy: Cum ar fi DACA am face un video "Happy Birthday Mika from your Romanian fans" in care sa mixam poze cu el si cu noi din Romania, poze cu desene/chestii facute de noi pentru el (gen tarta cu brelocul :roftl: ) si filmari mici cu noi care ii transmitem un mesaj? :das: Il uploadam pe utube, si chiar daca nu il vede el, il vad ceilalti fani si avem si noi constiinta impacata :doh: Eu plec din tara abia de luni intr-o saptamana, deci as putea sa fac o mare parte din el :original: Daca nu vreti sa facem ceva in mod special just say, eu doar am aruncat o idee :biggrin2:

Edited by Darriah
Link to comment
Share on other sites

Iata motivul pentru care si-a tras Mika suvita rosie!: naughty: Adda e vinovata!(sau clarvazatoare).So Blame It On Adda!

 

Blame it on the Adda who knows what to do : naughty:

 

 

Also, vroiam sa stiu, avand in vedere isteria si panica de pe MFC cauzate de 18 august.. Voi ati intrat in vreun BDay project? Sau o sa faceti ceva? Sau are we supposed to do something together, Romanian fans? : dunno: Parca anul asta as vrea sa fac mai mult decat sa tweetez hopeless toata ziua : boxed:

 

 

Edit: Mi-a venit o ideeeee : groovy: Cum ar fi DACA am face un video "Happy Birthday Mika from your Romanian fans" in care sa mixam poze cu el si cu noi din Romania, poze cu desene/chestii facute de noi pentru el (gen tarta cu brelocul : roftl: ) si filmari mici cu noi care ii transmitem un mesaj? :D as: Il uploadam pe utube, si chiar daca nu il vede el, il vad ceilalti fani si avem si noi constiinta impacata :D oh: Eu plec din tara abia de luni intr-o saptamana, deci as putea sa fac o mare parte din el :origi nal: Daca nu vreti sa facem ceva in mod special just say, eu doar am aruncat o idee :big grin2:

 

Hah! Never thought of that girls! You really made me blush! I guess I am a bit psychic or he just stole my idea... I like both options:mf_rosetinted: :huglove:!

 

Shi eu vreau sa ma inscriu la orice ce vom face pt ziua lui! *digs up sketchbook and pencils* Ready!:mf_rosetinted:

 

&...MIKA on TVR1 TONIGHT!( http://t.co/wkGaUVH ) (say thank you to my Granny for that:huglove:)

Link to comment
Share on other sites

Hah! Never thought of that girls! You really made me blush! I guess I am a bit psychic or he just stole my idea... I like both options:mf_rosetinted: :huglove:!

 

Shi eu vreau sa ma inscriu la orice ce vom face pt ziua lui! *digs up sketchbook and pencils* Ready!:mf_rosetinted:

 

&...MIKA on TVR1 TONIGHT!( http://t.co/wkGaUVH ) (say thank you to my Granny for that:huglove:)

 

as vrea si eu sa ma inscriu,:blush-anim-cl: dar sunt un pic cam noua pe aici asa ca nu stiu cam cu ce-as putea sa ma ajut:aah:

 

Oh si, dau din nou concertul lui Mika de la Paris la tvr1?:naughty: o sa ma uit din nou:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Hah! Never thought of that girls! You really made me blush! I guess I am a bit psychic or he just stole my idea... I like both options:mf_rosetinted: :huglove:!

 

Shi eu vreau sa ma inscriu la orice ce vom face pt ziua lui! *digs up sketchbook and pencils* Ready!:mf_rosetinted:

 

&...MIKA on TVR1 TONIGHT!( http://t.co/wkGaUVH ) (say thank you to my Granny for that:huglove:)

 

Deffo he's been spying on our thread and stole ur idea :mf_rosetinted:

 

Buun, suntem deja doua :doh:

 

Thanksyou granny!! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hah! Never thought of that girls! You really made me blush! I guess I am a bit psychic or he just stole my idea... I like both options:mf_rosetinted: :huglove:!

 

Shi eu vreau sa ma inscriu la orice ce vom face pt ziua lui! *digs up sketchbook and pencils* Ready!:mf_rosetinted:

 

&...MIKA on TVR1 TONIGHT!( http://t.co/wkGaUVH ) (say thank you to my Granny for that:huglove:)

 

Hey! Those who missed the deadline to sent their things for the main birthday project can still join the smaller project. This is the thread:

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=25789

 

Thanks a lot for the TVR1 link :wub2: even if it is soo late, if I have missed his concert in Bucharest, at least I can watch this :roftl: Gonna be an interesting night:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy