Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pai si eu sunt, so what :aah:

 

Si eu cred ca vreau la cel cu fanii romani. Imi place idee cu video-ul, dar nu stiu cum/unde putem sa-l postam ca sa-l vada.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Si eu cred ca vreau la cel cu fanii romani. Imi place idee cu video-ul, dar nu stiu cum/unde putem sa-l postam ca sa-l vada.:blink:

 

Cred ca sfantul Twitter e singura optiune.. Stiu ca anul trecut a intrat si s-a uitat la cateva linkuri de la fani.. Sincer, sunt dispusa sa ii tweetez toata ziua acelasi lucru, si eventually he'll find it :aah:

Link to comment
Share on other sites

Cred ca sfantul Twitter e singura optiune.. Stiu ca anul trecut a intrat si s-a uitat la cateva linkuri de la fani.. Sincer, sunt dispusa sa ii tweetez toata ziua acelasi lucru, si eventually he'll find it :aah:

 

la Twitter ma gandeam si eu..pentru ca stim sigur ca este al lui si ca intra pe el:teehee: in alta parte ma indoiesc ca o sa-l vada:biggrin2: am putea sa-i "Twitterim" toate cu acelasi video, si cand o sa se sature o sa-l vada :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Weeee:biggrin2:

I'm happy you brought that up, Daria:naughty:

eu anul trecut la Mamaia aveam de gand sa va spun sa facem un bday message chiar acolo pe plaja, din partea fanilor romani dar bineinteles ca i'm such a lazy ass:doh:

Eu sunt dispusa sa particip. sper doar ca nu se vor isca discutii intre fanii din celelalte tari gen "oooh, uite si la aia, niste copy cats", ca au mai fost chestii din astea asemanatoare facute special pt ziua lui.

anyway, i'm in, desi nu sunt deloc o fire artistica & stuff:mf_rosetinted:

 

EDIT : Adda, thanks for letting us know! PDP again?! :aah: oh well, TVR1 reaaaaaally loves Mika, i see.

Link to comment
Share on other sites

Yeeeeey!! Sunt SIGURA ca o sa iasa super!! :naughty: Nu cred ca ar avea cineva motiv sa zica ceva.. Mai ales ca noi avem un goal destul de important: sa ii aratam ca suntem aici si ca TREBUIE sa se intoarca in Ro cu turneul urmator :kachinga:

You have no idea how excited I am about this thing :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Vorbeam cu Diana adineauri si ne gandeam ca la sfarsitul urarilor propriu-zise nu ar fi rau sa punem o parte doar cu bloopers, pentru ca sunt 100% sigura ca o sa fie destule incurcaturi :roftl: What do you guys think?

Link to comment
Share on other sites

Vorbeam cu Diana adineauri si ne gandeam ca la sfarsitul urarilor propriu-zise nu ar fi rau sa punem o parte doar cu bloopers, pentru ca sunt 100% sigura ca o sa fie destule incurcaturi :roftl: What do you guys think?

 

NO WAAAAAAAAAAAAAAAAY!! JUR ca si eu ma gandeam la EXACT acelasi lucru :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Scuze ca apar asa de niciunde si cu asa un subiect random :teehee: dar am o intrebare pt cine mai foloseste Stereomood.com: am mai incercat zilele astea sa ascult pe site si nu imi merge, ii dau sa loadeze si "se loadeaza" la nesfarsit. Vreo explicatie, cineva? :aah: Prima oara cand am incercat site-ul, cand ne-a zis si Alle de el, mi-a mers ceas, dar acuma nush ce are si ma intrebam daca n-a patit vreuna din voi la fel... it's weird :blink:

 

EDIT:ca prin minune, dupa ce am dat un singur refresh, de data asta a mers :doh: alteori nu functiona nici dupa 5 refreshuri.

Edited by petra_ale
Link to comment
Share on other sites

1 f*cking year since Mamaia. :tears: :tears:

 

daaa:crybaby:si eu vorbeam azi cu prietenele mele de asta, si culmea, eram in trecere prin constanta:roftl:

s-a implinit un an de cand am devenit fanatica:roftl:si inca mai sunt, poate si mai rau decat inainte:naughty:

Link to comment
Share on other sites

 

:bow::bow::bow: JUST LOOK AT THEM. Diana, Daria si Ruxi sunt cu siguranta de acord cu mine :naughty::wub2:.

 

Sincer, cand vad filmarea asta imi inchipui un vulcan care tot vrea sa erupa de mai mult timp si acum aproape ca a facut-o, dar s-a abtinut la momentul potrivit :naughty: (vulcan=Mika)

 

Nu stiu daca voi ati observat, dar mie legatura asta aparenta intre ei (fie ea serioasa sau doar scenica) mi s-a parut ca se infiripa inca de la Liege :teehee: Daca va uitati la asta

- cum o priveste atunci cand ea isi canta partile, mai ales dupa primul refren si partea lui, zambetul si sclipirea din ochii lui la al 2lea refren (nuu, nu m-am uitat decat de vreo 200 de ori :pinkbow:)... one can't help but :wub2:

 

EDIT: ca tot s-a implinit un an de la Mamaia, tineti minte Happy Ending? memorabilele filmari unde se vedeau si bietele noastre balonase cat de cat? era un video FT bun cu asta la care obisnuiam sa ne uitam nonstop anul trecut... nu mai exista :tears:

Edited by petra_ale
Link to comment
Share on other sites

 

EDIT: ca tot s-a implinit un an de la Mamaia, tineti minte Happy Ending? memorabilele filmari unde se vedeau si bietele noastre balonase cat de cat? era un video FT bun cu asta la care obisnuiam sa ne uitam nonstop anul trecut... nu mai exista :tears:

 

Oh yes, what a video! Si culmea ca si de la Beefest tot Happy Ending a fost cel mai cel.. I mean, anul asta chiar a fost cel mai cel :aah: God, it's an year already...

Link to comment
Share on other sites

Da, chiar am descoperit aseara ca am o cutie de lapte in frigider pe care scrie ca expira in 18 :mf_rosetinted:

 

stiam eu ce stiam, Petra:mf_rosetinted:

simt ca parca am ceva important de facut in 18, dar nu reusesc sa imi dau seama ce anume...:dunno:

Link to comment
Share on other sites

aaaa, da da da! am uitat ca noi suntem dupa rit vechi. you know?... anul 1= 1983. :lmfao:

 

edit : nu era ziua cuiva in 18 august? :dunno:

 

Una dintre prietenele mele are ziua pe 18 august :aah: A invitat vreo cativa din grupul nostru la film, printre care si pe mine, dar nu m-am hotarat inca daca sa ma duc sau nu, simt ca am ceva mai important de facut pe 18 :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Una dintre prietenele mele are ziua pe 18 august :aah: A invitat vreo cativa din grupul nostru la film, printre care si pe mine, dar nu m-am hotarat inca daca sa ma duc sau nu, simt ca am ceva mai important de facut pe 18 :mf_rosetinted:

 

oh,that sounds like fun!

dar totusi, trebuie sa aflam ce se intampla pe 18 august.

eu, cel putin, cred ca am un fel de inceput de amnezie ( daca chiar exista asa ceva) :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

oh,that sounds like fun!

dar totusi, trebuie sa aflam ce se intampla pe 18 august.

eu, cel putin, cred ca am un fel de inceput de amnezie ( daca chiar exista asa ceva) :mf_rosetinted:

 

BWAHAHA, Hai ca-i buna asta cu "nu mai stim ce se intampla pe 18 august" :roftl: K'mon girls, nu e ca si cum ANYONE ON THIS PLANET ar putea uita ca pe 18 august 1987 s-a nascut Mika Boorem, American actress (http://en.wikipedia.org/wiki/Mika_Boorem).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy